Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wydarzenia
#1
[Obrazek: ungern-ex.jpg]
Odpowiedz
#2
[Obrazek: Hungarians_in_Slovakia.jpg]
Integracja Górnych Węgier
Wielki sukces Strzałokrzyżowców! Do macierzy powrócili nasi bracia mieszkający na południu sztucznego tworu państwowego zwanego do tej pory Słowacją.  Dzielne oddziały Rongyos Gárda  zajęły między innymi główny słowacki ośrodek produkcji stali - Koszyce, gdzie znajduje się największa huta na Słowacji – U. S. Steel Košice. Rząd postanowił wesprzeć kwotą 1 miliarda Forintów produkcję aluminium, niklu, a także miedzi. Postanowiono także przywrócić niegdyś ważną rolę przemysłu zbrojeniowego południowej Słowacji - pierwsze zamówienia na broń zostaną złożone w tamtejszych zakładach już w przyszłym kwartale!

Siły Rongyos Gárda wykorzystały także chaos na Ukrainie włączając Ruś Zakarpacką w granice naszego państwa. Rząd w Budapeszcze zamierza maksymalnie wykorzystać największe bogactwo naturalne tego regionu czyli lasy, porastające 3/4 powierzchni prowincji. Lasy Zakarpacia będą eksploatowane ze zwiększoną intensywnością. Dotąd przemysł drzewny nie zajmował należnego mu miejsca w gospodarce regionu ze względu na zły sposób gospodarowania przez nieudolnych ukrów. Węgierscy specjaliści zostają wysłani do Użhorodu z kwotą pół miliarda Forintów na usprawnienie procesu przetwórstwa drewna na terenach Rusi Zakarpackiej.
Odpowiedz
#3
+2% poparcia
Odpowiedz
#4
Za ochotnicze odziały , i rekrutacje
+2 rezerwy lądowe
Odpowiedz
#5
[Obrazek: magyar_garda_hosok_tere.jpg]
UZBROJENIE FORMACJI POMOCNICZYCH
W Europie niedługo rozpocznie się wojna, jej symptomy są odczuwalne od początku tego roku. Niedawno proklamowane Wielkie Węgry muszą rozpocząć przygotowania do obrony swoich granic. Pierwszym krokiem do zapewnienia wszystkim Węgrom bezpieczeństwa będzie uzbrojenie formacji Paramilitarnych takich jak odrodzona Pax Hungarica czy bojówki Jobbiku. Miejscowi aktywiści utworzą lokalne garnizony w każdym większym mieście Wielkich Węgier. Nie będą to siły zdolne do jakichkolwiek zadań ofensywnych, ale wzmocnią obronę ważniejszych ośrodków w naszym kraju. Na ten kwartał rząd w Budapeszcie jest w stanie przeznaczyć część naszego potencjału przemysłowego na produkcję nowej broni palnej dla członków organizacji paramilitarnych chcących mieć udział w obronie ojczyzny, a przy okazji pragnących poprawić swój status społeczny, gdyż Strzałokrzyżowcy otworzą drogę dalszej kariery dla wyróżniających się obrońców naszej ojczyzny! Organizacje chcące współpracować z rządem na polu obronnym zobowiązane są do zorganizowania pieniędzy na zakup uzbrojenia w państwowych zakładach zbrojeniowych. 

RZĄD WYDAJE W TYM KWARTALE 2 PUNKTY ZBROJENIOWE NA TEN CEL
Odpowiedz
#6
+1 % poparcia
+2 rezerwy lądowe
Odpowiedz
#7
[Obrazek: 6d008a90f948d4aba49ea84fed206e11.jpg]
GENERALNA MOBILIZACJA
Stało się to, co przewidywaliśmy od początku roku 2021: Wielkie Węgry bez żadnego logicznego powodu zostały zaatakowane przez państwa ościenne. Takie chwile są momentem próby charakteru narodu - jeżeli Węgrzy załamią się w najczarniejszej godzinie i okażą się tchórzami, nie będą godni dalszego przetrwania. Nasza sytuacja jest trudna, ale nie beznadziejna, wspólną pracą wyrzucimy najeźdźców z naszej świętej węgierskiej ziemi. Powołanie do jednostek wojskowych otrzymują wszyscy pełnosprawni mężczyźni z wieku od 18 do 58 lat. Liczymy także na uciekinierów z terytoriów okupowanych, którzy zasilą Węgierskie Siły Zbrojne. 
Odpowiedz
#8
+10 rezerw lądowych
+2 % poparcia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości