Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wydarzenia
#1
Tu będą wydarzenia...
Odpowiedz
#2
Ramzes XII
ogłasza przyłączenie starożytnych terenów Egiptu zajmowanych aktualnie przez tak zwane państwo Libii z powrotem pod panowanie Faraona.
Rząd Libii oraz jego lud przez stulecia był wprowadzany w błąd i dlatego Faraon stosuje akt łaski i zezwala władzom Libii na poddanie się, a w zamian każdy zostanie oszczędzony, a jego dokonania i status pozostaną nietknięte.  Przewodniczący Rady Prezydenckiej Fajiz as-Sarradż zostanie na swoim stanowisku i odpowiadał będzie tylko przed Faraonem.
Libijczycy nie mają powodów by się obawiać gdyż w Kemet za rządów Faraona lud jest najważniejszy, a gospodarka jest w ciągłej rozbudowie.
Negatywna odpowiedź rządu Libii spotka się ze stanowczą reakcją naszych sił na bezprawne zajmowanie i roszczenie sobie praw do naszej ojcowizny!
Odpowiedz
#3
Rząd Libijski wyśmiał tylko ultimatum jakiegoś faraona.
Odpowiedz
#4
Ramzes XII
wygłasza ultimatum dla rządu Tunezji by nie popełniło błędu rządu Libii i nie odrzuciło żądań Kemetu.
Faraon proponuje władzom Tunezji pokojowe przejęcie władzy w ich kraju bez niepotrzebnego rozlewu krwi.
Ziemie Kemetu, a dokładnie wasali Kemetu w czasach starożytnych rozciągały się także na Tunis i tereny przyległe. Daje to święte prawo Faraonowi do upomnienia się o jego ojcowiznę.
Z uwagi na to, że upłynęły tysiąclecia od tych wydarzeń, a wspomnienia zatarł wiatr i czas, to Faraon obejmie lud Tunezyjski właściwą opieką i nie pozwoli, żeby w tych trudnych czasach stała im się krzywda.
Brak odpowiedzi na ultimatum lub negatywna odpowiedź równała będzie się z wymówieniem wojny Kemetowi, a co za tym idzie wejściem naszych świętych wojowników na nasze dawne ziemie.
Jednak pozytywne rozpatrzenie ultimatum spowoduje zostawienie u władzy rządu Tunezyjskiego oraz pozostawienie struktur administracyjnych oraz wszelkich miejsc pracy. Kemet będzie zarządzał budżetem prowincji Tunezyjskiej, armia Tunezyjska zostanie armią Kemetu, prowincja Tunezji nie będzie mogła prowadzić polityki zagranicznej, ale Kemet zobowiąże się do co rocznych inwestycji w prowincję Tunezji w kwocie nie mniejszej niż 100 mld. Poprawi to poziom życia mieszkańcom, zapewni nowe miejsca pracy, wprowadzi nowe technologie oraz zapewni spokój i bezpieczeństwo z uwagi na potężnego Suzerena oraz liczne pakty Kemetu z państwami bliskiego wschodu.
Odpowiedz
#5
Tunezja postąpiła tak samo jak libia odrzucając ultimatum
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości