Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wydarzenia
#1
13.03.2020 roku Finlandia miała własny smoleńsk
Odpowiedz
#2
1 lutego Minister ekonomi Mika Lintilä postanowił objechać wszystkie centra Agro w każdym regionie Finlandii.
W każdym centrum przedstawił dokładny plan rozwoju Rolnictwa jak i godzinami odpowiadał na pytania, był tak świetnie przygotowny i pewny siebie że obyło się bez zgrzytów.
Obiecał że do końca drugiego kwartału sektor rolniczy zostanie rozwinieny w całej finlandii!
Rolnicy którzy poparli SSP bardzo ucieszyli się z decyzji Miki i bardzo ochoczo przystąpili do działania pomagając w rozwoju.
Bogatsi farmerzy wstrzymali rywalizacje z innymi widząc w tym szanse na duży zysk i nawet zaczeli pomgać mniejszym firmą z okolic, co zaskutkowało fuzjami i lekkim ucentralizowaniem rynku.
Farmerzy zaczeli zwracać się do Pana Ministra imieniem "Gefjun" wiążąć go z jedynm z bogów norweskich który był patronem farmerów.
[Obrazek: 1280px-Enonlahti_sihvolankuja_ja_pellot_...onvesi.jpg]
Odpowiedz
#3
+2 % poparcia
Odpowiedz
#4
przedstawiciel Dypolomacji: Pekka Haavisto i minister ekonomii Mika Lintilä odwiedzają nowo zakupione Wyspy owcze.

Pekka Haavisto: Drodzy obywatele Wysp Owczych, jako że wasz poprzedni rząd nie zainteresował się waszym problemem to drogą dyplomacji wykupiliśmy was spod jarzma Islandii. Obiecujemy że zrobimy co w naszej mocy żeby żyło wam się lepiej. Zaczniemy od wysłania Pierwszego Dywizjonu piechoty żeby bronił was przed najeźcami. A teraz oddaje głos towarzysowi Miki Lintilä!!
Mika Lintilä: Witajcie obywatele! Przyleciałem tu do was żeby zapytać wprost was, zwykłych ludzi, nie innych polityków czy szefów firm, a ciebie szarego obywatela który dla innych znaczysz to samo co kropka w zdaniu albo kolejna jedynka w Exelu! Więc pytam się was ludzie, czego potrzebujecie?
Odpowiedz
#5
Normalnie zgromadzeni ludzie na wyspach, zaczęli rzucać pomidorami i innymi zgniłym warzywami w polityków
Mówiąc, że nie będa dawali się sprzedawać jak jakiś żywy towar, i zwykłe prostytutki 
Wojsko nie otworzyło ognia zamiast, tego zaczeli ewakuować naszych polityków pod gradem warzyw.

-1 % poparcia
Odpowiedz
#6
Drodzy Obywatele i Obywateli Narodu Fińskiego, Wszem i obec chcemy ogłosić że niedawno odkupione od Islandii Wyspy Owcze które przejeli w chaniebny sposób poprzez militarną okupację swoich braci zostaną zwrócone do prawowitego właściciela czyli Danii! nie domagamy się od nich żadnej zapłaty, to jest nasz gest i dobra wola ku lepszej przyszłości w pakcie Pułnocny!!
Odpowiedz
#7
Obywatele cieszą ,się z pokojowego współistnienia i pokazania siły paktu piratom z Islandii
+2 % poparcia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości