Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Zdrada(Epilog)
#1
[Obrazek: d4tg4do-8202258d-1aa0-4dd0-b202-7e9f16c4...BmtGm9eKaA]

Rok 2022

Niemcy wraz ze swoimi sojusznikami z paktu centralnego uderzyli na węgry i bułgarie z całą swoją siłą, z początku wszystko szło gładko wykorzystywano przewagę w powietrzu bombardowano wrogie jednostki precyzyjnie. Węgrzy cofali się, gdy kiedy żołnierze paktu staneli na ziemi bułgarskiej, doszło do czegoś niespodziewanego. Niemieckie zapasy i wiekszość magazynów zaopatrzenia w kraju płoneła, do tego uziemniono cześć lotnisk wywołując kolejne ataki i pożary, z początku nie wiedziano kto to jest, gdy nagle i do niemców i do węgrów zaczęli strzelać byli sojusznicy w plecy. Węgrzy byli totalnie już złamani , ich armia została zdziesiątkowana , więc w końcu poddali się bułgarii. Niemcy natomiast rozpoczeli wycofywać się do austrii i do Niemiec kontynuując walkę z Czeskimi odziałam i opóźniając je, próbowano wykonać kocioł, jednak szwajcarzy posiadali tylko piechotę górską i skotłowanie czołgów było nie lada wyzwaniem, gdy próbowali to zrobić uderzyli Francuzi, pozwalając uciec przynajmniej dywizjom pancernym i zmechanizowanym z okrążenia, miedzy siłami Francji i Czech odbyła się bitwa pancerna jednak nie wyłoniła ona zwycięzcy, a Szwajcarzy postanowili wrócić do swojego kraju w obawie, przed atakiem Francji, w tym samym czasie Bułgarzy zajęli resztę wegier i tam sobie stanęli. Minęła połowa roku, ciężkich walk zarówno w Austrii i na węgrzech gdy do gry wkroczyli Rosjanie, ruszyli oni z potężnymi siłami na Polskę, Czesi wykorzystali okazje i uderzyli wraz z Rosjanami na siły Francuskie, które tam stacjonowały i zostały dosłownie zmiecione z powierzchni ziemi.
Gospodarka Niemiec i Francji miała się jednak dobrze , dzięki potędze solarnej mogli kontynuować wojnę , mieli też wciąż przewagę w powietrzu , jednak zanim odbudowano lotniska i zgromadzono potrzebne zaopatrzenie minęło trochę czasu. 
Była Jesień 2022 roku , gdy wybuchł potężny kryzys gospodarczy ciągła wojna w większości europy spowodowała ogromne koszty zarówno ludzkie jak i gospodarcze kolejni co raz młodsi rekruci byli wcielani do armii , gdy każdy był już na skraju wyczerpania postanowiono podpisać "gorzki pokój" Francuzi stracili również Belgię nie byli w stanie jej spacyfikować przy ciągłej walce z Rosjanami, Czechami w Polsce i Austrii.
Na Bałkanach doszło również do totalnego konfiktu, albańska marionetka Bułgarii zajęło Czarnogóre, natomiast włosi Słowenie, a Chorwaci Bośnie

[Obrazek: PCiESTO.png]

Rok 2033-2030
Co do Bariery udało się poznać jej działanie i opracować technologie dzięki pracy Kemetu i Bułgarii, pieniądze z paktu pólnocnego i Islandii, oraz Portugaliii pozwoliło naprawić werwę w barierze w Iranie.
Nie uchroniło to jednak Europy od Kryzysu, który miał miejsce mimo niego, udało się jednak opracować technologię która pozwoliła bez przeszkód pokonywać barierę oraz odpowiednie wyposażenie. 
Następuje nowa era , surowce naturalne oraz ropa się kończy. Europejczycy będą musieli na pozostałej cześci globu znaleźć nowe zródła surowców , napotykając na nowe zagrożenia w postaci innych zorganizowanych bytów państwowych lub dzikich tubylców, jeśli tego nie zrobią nigdy nie wyjdą z tego bagna w jakim się znaleźli.

To be contuided.....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości