Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Medale edycja(Bariera cz 1)
#1
[Obrazek: s-l300.jpg]

Medal najlepszego gracza(Total domi) - Milord
Gracz wykazał się sporą elastycznością w swojej polityce, najpierw skutecznie sprowokował Polskę do ataku na Białoruś, by wejść graczowi Polski na plecy.
Należy dodać, że czeska gospodarka była jedna z najsilniejszych jak i technologia wojskowa również była na wysokim poziomie, wracając po pokonaniu Polski , wraz ze swoim niemieckim sojusznikiem, którego potem zdradził
zaatakował Węgry, następnie zaatakował gracza Niemiec z sukcesem

[Obrazek: medal-of-the-spanish-civil-war.jpg]
Medal wojownika - Horst Wessel
Gracz, grający Niemcami najpierw opanował holandie i austrie, następnie dobił gracza Polski, jego taktyki były dobrze przemyślane odpowiednio wykonywane kotły pozwalały ograniczać straty, pod koniec gry Niemcy były potęgą, niestety nie utrzymał swoich sojuszników i doprowadził, do zdrady, ale za pewne gdyby nie to , zdobył by medal dla najlepszego gracza.

[Obrazek: bond-w.jpg]
Medal 007 - Troll 
Walka była zacięta, między Falarismem, a trollem jako jedyni robili porządne akcje wywiadowcze . Troll zwycieżył jednak akcją końcowa,gdyby nie ta akcja milord, nie przebił by się a niemiec wycofał się bez wiekszych strat, a nawet przypuścił kontratak, należy dodać również lekko nieudane powstanie i wywiad na poziomie 6, co jest nie lada osiągnięciem.

[Obrazek: handshake.jpg?resize=254%2C139]
Medal Sojuszu - (Awangarda) Vive , Rinki Dinki 
Rosja oraz Bułgaria, najwięcej się rozrosła terytorialne , podboje botów i wykorzystywanie wszelkich okazji, gracze z powodzeniem współpracowali i byli jedynym blokiem, dla którego należy się ten medal.

[Obrazek: medal-z-emblematem-sarny.jpg]

Medal Sarny - najgorszy gracz Shardy
Z początku bardzo dobrze, szło podboje botów Ukraina, Litwa, Białoruś, ale nie mogę wybaczyć totalnej głupoty na froncie jaki zrobił Shardy, czyli dwukrotne nie obstawienie granic Najpierw z Czechami, a potem z Niemcami, Czechami i Rosją, brak wyraźnego rozkazu spowodował chaos i szybki upadek wielkiej Polski w ciągu jednej tury.Mam nadzieję, że nauczy się czegoś w przyszłości.

Wyróżnienia

Dla gracza Szefunio za mądre działania fabularne, jedną z najlepszych technologii wojskowej i opracowania sposobu, by zmniejszyć zapotrzebowanie ropy dla gospodarki dzięki technologii solarnej. Francja też uratowała Niemcy przed całkowitym upadkiem. 

Dla gracza Krewetki  i Rinki Dinki za rozwiązanie fabularne, zarówno w mechanice czyli , pomoc Iranowi i inne badania bariery i poznanie jej działania, dzięki szybkiemu wykryciu dziury w Iranie, udało się uratować ludzkość 

oraz ostatnie wyróżnienie dla gracza Falarism za sprowadzenie Lotniskowca, naprawa jego i klimatyczny rajd, który dokonał na Francje. Oraz posiadanie najwiekszej floty

I jeszcze jedno wyróżnienie dla propagandzisty , tutaj również była walka między Shardym, a Horst Wesselem, ale bardziej trafiła do mnie propaganda Niemiec w gazetce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości